Hakkımızda

Shumatt  dizel kamyon araç tanı araçları, test, yedek parçalar, vb dahil olmak üzere dizel ürünleri temin odaklanmak Biz makine tam yelpazesi kaynağı ve biz dizel araçlar için tedarik onarım çözeltisi içinde profesyonel.

Biz farklı pazarda ürün tanıtımı için farklı piyasadan iyi bir ortak arıyoruz. Bizim ajan olmak için, bizden büyük destek alacak. Biz ihtiyacına göre araçlarını yapmak mühendis ekibimiz var. Biz işbirliğini teyit eğer Ve ayrıca, biz yerel pazara göre iyi ürünler araştırma yardımcı olmak için mühendis ekipleri göndermek mümkün olacak

ZQYM Dizel Test Cihazı Fabrikası Hoşgeldiniz
1000 m², 50-100 işçi: ZQYM Dizel test tezgahı fabrikası shunyi ilçe, Pekin, Fabrika bitki bölgesinde yer almaktadır. Lu Zhe, yaklaşık 20 yıldır dizel motor araştırma ve geliştirme, üretim için yakıt enjeksiyon sistemleri bakım ve test sistemi yapan şirketin kurucusu. 2005 yılından bu yana, şirket, en gelişmiş yüksek basınçlı common rail test tezgahı için küçük tek-Jet sayacından, common-rail yakıt enjeksiyon testi yataklı tasarım ve üretim çeşitli uzmanlaşmış başladı, elektronik kontrol ünitesi pompa test tezgahı HEUI test tezgahı , VP44, orta basınçlı common rail test ekipmanı!
ZQYM iyi Common Rail test tezgahı marka
Bir uzman üretici olarak, ZQYM dizel Tech tasarlanmış ve inşa etti, doğru, maliyet-etkin, Piezo enjektör test tezgahı, EUI / EUP test tezgahı, HEUI dahil kolay kullanımlı ve kolay bakımı Dizel Yakıt Enjeksiyon Pompası Test Cihazları, test tezgahı, böylece VP44 ve VP 37 pompa test ve. Tüm bu test tezgahı durmak ve makineler otomotiv, denizcilik, sanayi, askeri ve eğitim uygulamalarında kullanılmaktadır.
ZQYM Common rail test tezgahı Vietnam'da şubesi var
ZQYM Technology Co., Ltd., bir dizel pompa aksesuarları ve yağ pompası test cihazları şirket, pazar geliştirme araştırma ve analiz yoluyla, hizmet alanlarını genişletmek için ise, ZQYM Technology Co, Ltd ile müşterilerine sunabilmek için, Vietnam'da şube kurmaya karar verdi Common rail test tezgahı çeşitli: vb piston, yakıt memesi, Elektronik meme, common rail test araçları: Yüksek basınçlı common rail test tezgahı, elektronik kontrol ünitesi pompa test tezgahı, Orta basınçlı common rail HEUI test tezgahı, yedek parça dahil
CR Enjektör Memesi Tester ZQYM 418
Dizel Testi Banklar ZQYM Testi tezgahları verimliliği doğrulama ve onarım ve bakım sırasında mazot motorları cihazları ayarlamak için vardır.Otomobil, kamyon, tarım aracın: ZQYM 418 test motorin sistemlerinin enjektörleri her türlü kullanılabilir Standlar.
Orijinal Denso yakıt pompası 22100-E0035 DENSO common rail pompa VH22100E0030 294000-061
Bir yakıt pompası araba ya da içten yanmalı motorlu aygıt üzerinde, sık sık (ancak her zaman değil) temel bir bileşenidir. Birçok motorlar (özellikle eski motosiklet motorları) motora bir hat ya da hortumun içinden yakıt deposundan yakıt beslemek için tek yerçekimi gerektiren hiç bir yakıt pompasına ihtiyaç yoktur. Ama olmayan yerçekimi besleme tasarımlarında, yakıt motora yakıt deposundan pompalanacak ve karbüratöre veya yakıt enjeksiyon sistemine yüksek basınç altında, düşük basınç altında teslim. / Yüksek hacimli düşük bir basınç: yakıt enjeksiyonlu motorlar genellikle yakıt deposunun içine monte (ve bazı yakıt motorları iki yakıt pompaları var enjekte edilir elektrikli yakıt pompaları kullanmak ise genellikle, karbüratörlü motorlar, yakıt tankı dışında monte edilir alçak basınç mekanik pompalar kullanmak besleme tankına pompa ve bir yüksek basınç / motor üzerinde veya yakınında düşük hacimli pompası)
Yeni varış orijinal Bosch Pompa 100P Aktüatör Bosch Dizel Pompa Parçaları
Fabrikamız otomotiv, denizcilik, tarım makineleri ve makine mühendisliği alanlarında kullanılabilecek üreten meme, piston, enjektör, vana, common rail vana, deniz meme, vs, 40 yılı aşkın bir geçmişi vardır profesyonel bir üreticisidir. Biz çizimler veya örnekleri özellikle meme, dalgıç, teslimat vana, enjektör, common rail valfi, yakıt enjektörü ve yakıt pompası, vs. üretmek müşterilerine göre parçalar üretmeyi de iyisin
Yüksek Kalite DELPHI Kontrol Vanası 9308Z-621C 28239294
DELPHI Kontrol Vanası 9308Z-621C koşullarını kontrol etmek için kullanılan valfler örneğin tamamen ya da kısmen, değeri bu koşullarda değişiklikleri izlemek sensörler tarafından sağlanan bir "süreç değişkeni" açılan ya da bir "set noktası" karşılaştırma denetleyicileri alınan sinyallere yanıt olarak kapatılarak akış, basınç, sıcaklık ve sıvı seviyesi ile .
Yeni varış Dizel Yakıt Enjektör İtalya WD DLLA Weichai WP12 Engine 148 p2221
Weichai İçin Otomatik Dizel Yakıt Enjektör İtalya WD DLLA 148 p2221 selenoid bobin enerji verildiğinde WP12 Motor, Dizel yakıtı memesi aslında basit bir selenoid vana, iğne yukarı çekilmiş, emiş üretmek ve sprey delikleri açabilirsiniz olduğunu Yakıt can meme başı arasındaki dairesel boşluk aracılığıyla yüksek hızda sprey ve iğne mili, yanma yardımcı olacak, bir buğu oluşturmak için.
TruckBook APP
舒马特 APP
微信公众号
Powered by 粤ICP备13079726号-13  testbench  ©2008-2020 www.testbenchok.com 深圳市市场监督管理局企业主体身份公示