O nas

Shumatt skupić się na dostarczaniu produktów Diesla, w tym narzędzi diagnostycznych pojazdów diesel truck, tester, części zamiennych itp Dostarczamy pełen zakres maszyny i jesteśmy zawodowych w roztworze naprawy zasilania dla pojazdów z silnikiem diesla.

Szukamy dobrego partnera z innego rynku do promowania naszych produktów w różnych rynku. Się z naszym agentem, otrzymasz od nas dużego wsparcia. Mamy zespół inżynier zrobić narzędzia w zależności od zapotrzebowania. A także, jeśli potwierdzi współpracy, będziemy mogli wysłać zespoły inżynierskie, które pomogą Ci badania dobre produkty w zależności od lokalnego rynku.

Witamy w ZQYM kanapy do badań Diesel Fabryka
ZQYM Diesel hamowni fabryka znajduje się w Shunyi, Pekin, Fabryka powierzchni roślin: 1000 m², 50-100 pracowników. Lu Zhe, założyciel firmy zajmującej się utrzymaniem systemów wtrysku paliwa i system kontrolny do badania silników Diesla i rozwoju, produkcji przez prawie 20 lat. Od 2005 roku, firma zaczęła się specjalizować w różnych common-rail projektu wtrysku paliwa do prób i produkcji, od najmniejszego metr single-Jet do najbardziej zaawansowanych pod wysokim ciśnieniem common rail hamowni, kontrola elektroniczna pompa jednostka hamowni Test HEUI ławce , VP44, średniego ciśnienia common rail sprzęt testowy!
Popularny Tester Ławka 918
Dzień dobry, mam nadzieję, wszystko robi dobrze z tobą.
Najnowszy test Caterpillar HEUI wtryskiwacz Common Rail Bench ZQYM918 Tester wtryskiwaczy Sprzęt HEUI
Cieszę polecić potężną próbę wzorcowe ZQYM918 Caterpillar HEUI testu wtryskiwaczy ławce.
Najnowsze i popularne ławki ZQYM 618B Tester Testowanie diesel
Najnowsze ławki i popularne Tester Testowanie diesel ZQYM 618B common rail wtryskiwacze i pompy stają się trudne z nowej generacji common
Common rail testu ławka podpisał kontrakt z chińską firmę naprawy No1
Nasz ZQYM diesel common rail hamowni został przywieziony jako chiński nr 1 firmy logistycznej Transport gazu ziemnego pec Grupa po sprzęt serwisowy.
Cechy Test pompy oleju napędowego maszyny ławka 618A:
1. Pięć wtryskiwaczy STÄNDER dane osobowe pochodzą z próby szczelności wtryskiwacza, Injector teście pełnego obciążenia, testowania wtryskiwaczy oleju powrotnego paliwa, wtryskiwaczy bezczynności testu, testu wstępnego sprayinjector mogą być testowane w ciągu pięciu minut.
TruckBook APP
舒马特 APP
微信公众号
Powered by 粤ICP备13079726号-13  testbench  ©2008-2020 www.testbenchok.com 深圳市市场监督管理局企业主体身份公示